50 '' A7100F | UHD Smart TV 4K 50 Hz, 60 Hz 50A7100F
  • Képátló mérete (inch) : 50 in
  • Maximális felbontás : 4K Ultra HD 3840x2160
  • Kategória : UHD Smart TV
  • Képátló mérete (cm) : 125.7 cm
  • DTA Stúdió hangzás
  • Operációs rendszer : VIDAA U3.0
  • Széria : A7100F
TV_Old energy badge_G1_left
Műszaki leírás Bővebb technikai információk ...
Általános
Modell:
50A7100F
Széria:
A7100F
Kategória:
UHD Smart TV
Szín:
Fekete
Állvány színe:
Fekete
Állvány anyaga:
Műanyag
Képarány:
16:9
Képátló mérete (inch):
50 in
Képátló mérete (cm):
125.7 cm
Maximális felbontás:
4K Ultra HD 3840x2160
Betekintési szög (H):
178 °
Wide Colour Gamut:
Nem
Színskála tartomány BT.2020:
54 %
Frekvencia:
50 Hz, 60 Hz
Kontraszt:
4000:1
Maximális fényerő:
300 nit
Maximális fényerő:
Nem
Háttérvilágítás technológia:
DLED
Local dimming:
Local dimming zónák:
3D technológia:
3D felkonvertálás 2D-re:
Picture Criteria Index (PCI) :
1800
HDR technológia:
HDR10
HLG technológia:
Igen
Dolby technology:
Quantum Dot Colour:
Felskálázás ultra HD-re:
Igen
MEMC technológia:
Input lag játék módban:
< 50 ms
3D digitális fésűszűrő:
MPEG zajcsökkentés:
Moszkitó képzaj csökkentés:
Hangkimeneti teljesítmény:
2x8 W